Menü

Related Articles

Back to Latest Articles

İhtiyaç Kredisi için hangikredi.com


erdem.corapcioglu
İhtiyaç Kredisi için hangikredi.com

Bankalar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Günlüğüm olduğu için rahat bir şekilde paylaşıyorum ben artık nakit para taşıyorum 🙂

Sonuçta kredi kartı ve benzeri bankacılık araçları sayesinde hayatımıza renk katıyorlar 😉

Son dönemde bir diğer önemli araç ise krediler olarak karşımıza çıkıyor. Çok çeşitli nedenlerle kredi başvurusu yapıp ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Bir çırpıda aklıma farklı nedenlerle kredi alan tanıdıklarım geliyor. Ev, araba ve çok çeşitli nedenlerle kredi alınabiliyor. Etrafımda hem ev hem de araba için kredi alan yakın tanıdıklarım var. Sonuçta sıkışık dönemde kredi kullanarak ihtiyaçlarımızı gidermemiz mümkün.

Her ne kadar tek banka ile çalışmayı hedeflesem de maaş ve benzeri nedenlerle İş Bankası, Garanti, Akbank ve Denizbank ile çalışıyorum. Her bankanın aynı hizmetler için farklı yaklaşımları olduğu bilinen bir gerçek. Son dönemde Akbank ile maaş hesabı, İş Bankası ile de kredi kartı hesabı için çalışıyorum. Bu durum bana her iki bankadan da kredi çekme imkanı veriyor.

Ancak çalıştığım bankalara ek olarak yeni müşteri kazanmak isteyecek bankalardan da bütçeme uygun teklifler alabilirim. Bu durumda da karşılaştırma amacıyla destek alabileceğimiz servislere ihtiyaç duyuyoruz.

Yazımının başlığında da belirttiğim gibi kredilerin farklı bankalarda hangi oranla verildiği konusunda bilgi almak için örnek olarak hangikredi.com’daki ihtiyaç kredisi tablosunu inceleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun krediyi bulmanız dileği ile … 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmamış)
105 Okuma
Show Comments (0)

Yorumlar

*