Uzun süredir güncelleme yapamıyordum. Sanırım nedeni yoğunluk, iş, stres, zaman bulamama ve benzeri olabilir emin değilim. 😀

Ancak güncelleme yapmamı gerektirecek bir sabah geçirdim. Çok yoğun geçen günlerime ek mesai gibi gelen bir yolculuk yaptım. Tabiiki yolculuk için özel araca sahip olmak çok büyük bir avantaj ancak o aracı sağlıklı bir şekilde kullanabileceniğiz yollar olduğunda … 😉 (yazının devamı …)

Beni tanıyanlar için yazının başlığı bile duygu ve düşüncelerimi aktarmama yetecek öğeler içeriyor … 😀

Beni tanımayanlar ve Ankaralı olmayanalar için konuya biraz detaylıca değinmek istiyorum. “Ankara Ankara güzel Ankara” artık taş plaklarda ve tozlu raflarda unutulacak bir marş haline geldi. Ankara için güzel demek çok zor. Ya güzelin tanımı değişmeli ya da Ankara’ya yüklenen anlamlar …

Günümüzdeki durumu özetlemem gerekirse başlıkta kullandığım yaklaşım yeterli olacaktır; The Alışveriş Merkezi City Ankara (yazının devamı …)

İstanbul gerçekten hızlı bir şehir.

Büyüklüğünden ve kalabalıklığından olsa gerek sürekli bir koşturmaca var.

Şehir sanki boyuna büyüyor gibi her yönde deli gibi bir sıkışıklık var. Trafik min 100 km hızla ilerliyor büyük yollarda. Genellikle otoban tabii bu yollar 🙂 (yazının devamı …)