Emlak Haberleri Sitesi emlaklobisi.com


erdem.corapcioglu
Emlak Haberleri Sitesi emlaklobisi.com

Ev sahibi olmak herkesin hayali. Ev sahibi olunamıyorsa bile; ulaşılabilir ve beklentileri karşılayan bir evde kiracı olarak oturmak son günlerde pek kolay değil. Hem alım gücü değişiyor hem de çok çeşitli projeler arasından seçim yapmak kolay olmuyor.

Büyüyen şehirler, artan mesafeler ve değişen beklentiler ev sahibi olmayı zorlaştırıyor. Ekonomik koşullar oldukça değişken ancak belirleyici olan kritik konulardan biri de kuşkusuz ekonomi. Bütçeye uygun bir ev bulmak, geçici de olsa kiralanacak bir eve yerleşmek çok sık duyulan problemlerden biri olmaya başladı.

Bugün ofiste konuşulan konulardan biriydi emlak konusu … Kaçıncı kez gittiğini hatırlamayan bir kişi yeni emlak projelerinden birisi için gözüne çarpan detayları anlatıyordu. Televizyon reklamlarına yansıyanın belki de yüzlerce katı yeni proje var. Yeni olarak yansıtılan projelerde ne olduğu belli olmayan detaylar var. En azından iki kere görmeden bir ev sahibi olmak pek mantıklı değil. Projeler hakkında detaylı bilgi almak artık zorunlu. Tanıyan, oturan veya daha önce gezmiş olan varsa ne güzel ancak her zaman böyle imkanlarla karşılaşamıyor insan.

(daha&helliip;)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmamış)
91 Okuma
Show Comments (0)

Yorumlar

*