Hakkında

Bu site içerisinde Erdem Çorapçıoğlu tarafından derlenen günlük düşünceler, yazılar, öneriler ve yorumlar yer alacaktır.

Yorumlar Hakkında

Yazılara yapılan yorumlar, yorum yazarlarının sorumluluğundadır. Site yöneticisi, yorumlarla ilgili konularda uyarılmadığı sürece; uygunsuz yorumların kaldırılması, bildirilmesi, silinmesi, yasaklanması vb. konularda yetersiz kalabilir. Bundan dolayı site yöneticisi sorumlu tutulamaz. Bu sitenin içeriğinin 7/24 takibi, kontrolü, yönetimi sözkonusu ve mümkün değildir.

Yazılar Hakkında

Yazılar içerisinde yer alan düşünceler hedef gözetmeksizin hazırlanmaktadır. Amaç kişileri, kurumları veya olayları eleştirmek, yermek, küçük düşürmek değildir.

Yazılar, karşılaşılan bir olayın/durumun siniri ile veya anlık bir duygu patlamasının sonucu hışımla yazılabilir. Zaman zaman yüklemsiz cümleler kullanılabilir. Yazım hataları olabilir. Anlam bozuklukları olabilir.

Kullanım Hakkında

Bu sitede çöp dökmek yasaktır! Yazıları ve yorumları okurken; bencilliğinizi, önyargılarınızı, egonuzu, kıskançlıklarınızı, ezberletilmiş hedeflerinizi bir kenara bırakmalısınız.

Eğer katkınız bencilliğinizi, egonuzu, kıskançlığınızı veya önyargılarınızı sergilemekten öteye gidemeyecekse kendinize saklamalısınız.

Burada yer alanlar hayranlık uyandırabilir veya etkileyebilir. Kendi eserlerinizde kullanmak isteyebilirsiniz. Hakkı saklı olanlar haricindeki bilgileri/yazıları/yorumları bu siteye bağlantı vermek ve yazarını bilgilendirmek şartıyla kullanabilirsiniz.

Son Cümle

Bu günlük tükenmez kalem ile yırtılmaz sayfaları olan bir defterde tutulmamaktadır.

Licensed under CC BY-NC-SA 4.0
Son güncelleme 05 Feb 2016 19:50 UTC
comments powered by Disqus
Hugo ile oluşturuldu.
Stack teması Jimmy tarafından tasarlandı